ADS REKLAMLARI

Google Adwords yeni adıyla "Google Ads"

Google'un üst sıradaki 4 sırasını reklam vermek isteyen kullanıcıları için ayırdığı ve büyük bir geri dönüşüm oranına sahip bu alan, tam olarak size uygun kullanıcıları istediğiniz anahtar kelimeleri seçerek web sitenize çekmek için tercih etmeniz gereken en önemli platformlardan birisidir.  Ads reklamları dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google'ın sizler için sağladığı çok önemli bir reklam alanıdır. Bu alan sayesinde seçeceğiniz anahtar kelimelerinizle doğru kullanıcıları hedefleyebilir ve işletmeniz için en doğru kazanç yolunu seçebilirsiniz. 

Google Adwords Nasıl Çalışır 

Google arama motorunda bir kelime veya kelimelerle arama yaptığınızda o kelime öbeği ile ilgili sayfalarca binlerce site sıralanarak ekrana gelmektedir. Fakat binlerce site arasından ilk sayfada ve üst sıralarda listelemeye girmek çokta kolay değil hatta çok zordur. İşte tam bu noktada ads hayat kurtarır. Üst sıralarda çıkmak demek, aynı zaman da o kelime veya ürünü arayan kişinin ilk göreceği ve sitenize girmesini sağlayacağı anlamına gelir.

 

Google Ads reklamları işte bu anda işimizi kolaylaştırmaktadır. 

 

Google Adwords yani yeni adıyla Ads ile websiteniz google aramalarında üst sıralara taşınır. Ads reklamları ile marka, ürün, hizmet veya işletmenizi birçok doğru kullanıcı ve potansiyel müşterinin görmesini sağlayabilirsiniz.Hatta Adwords yani Ads sayesinde reklamlarınızın hangi zaman aralıklarında, nerede , hangi kelimelerde, ve hangi metin öbekleriyle cümlelerle görünmesini de google size sağlar. 

Google Ads sayesinde bir çok reklam hedeflemesi ve çeşitleri kullanabilirsiniz. Hizmetiniz, sattığınız ürün veya reklamınızla ilgili sadece google arama sonuçlarında değil, hizmetinizi veya ürününüzü istediğiniz uygun web sitelerini seçerek veya hedefleyerek reklamlarınızın seçtiğiniz hedef sitelerinde yayınlanmasını da sağlayabilirsiniz. Google Ads bizlere bir çok imkan sağlamaktadır. dünya genelinde bir çok önemli web sitesi, haber siteleri , önemli ve en çok okunan bloglar aklınıza gelebilecek bir çok prestijli sitenin google ads kiralık alanları bulunlamktadır. (bkz. google adsens ) Adwords yani Ads marka veya işletmenize dükkanınıza ofisinize  internet üzerinden yeni müşteriler sağlamanız için geliştirilen ve şu anda dünyanın en önemli reklam pazarlarında lider olan bir geliştirmedir.

Google Reklam Vermek İçin 

Türkiye'nin önde gelen İnternet Reklamcılığı firmalarından olan Oscar Medya Ofisi sizler için en iyi google ads optimizasyonlarını yaparak en doğru bütçe ile en doğru sonuca giden reklam çalışmalarını yapmaktadır. Siz de Oscar Reklam Ofisi Uzmanları ile bugün tanışın ve kazanmaya hemen başlayın. Başvurmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. 15 Dakika içerisinde ads reklam uzmanımız sizi arayacak. 

Bilgilerinizi Girin

Seo Uzmanı  

Sosyal Medya Danışmanlık

Abone Ol! Avantajları Yakala!

© 2023 BY Oscar Medya Ofisi - Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Paylaşılamaz. Kopyalanamaz.