İnstagram Reklam Partner

Türkiye'de Sosyal Medya Platformlarında En Uzman Kadro

"İnstagram Reklam Partner"

İnstagram Reklam Partner Farkı Nedir?

İnstagramda Reklam Vermek İstiyorsunuz ama Yanlış Bir Harcama Yaparak Verdiğiniz Paranın Karşılığını Alamamaktan mı Korkuyorsunuz?

Haksız da Sayılmazsınız! İnstagram Reklamları Doğru Ellerden Verildiğinde Doğru Sonuçlar Getirir!

İnstagram Reklam Vermek

  • Dünyanın en büyük mobil reklam platformları arasında bulunan Instagram, 400 milyondan fazla kullanıcı kitlesine sahip. Markanız için Instagram üzerinden reklam yayınlayarak ürün ve hizmetleriniz için yüksek etkileşim oranı yakalayabilirsiniz. Instagram reklamlarınız ile ürün ve hizmetiniz bütçeniz ve hedefiniz doğrultusunda ilgili kitlelere kolayca ulaşır. Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını Facebook reklamları ile ilgili benzer özelliklere sahip olan Instagram üzerinden yaparak, bilinirliğinizi artırabilir, web sitelerinizin trafiğini yukarıya taşıyabilir, satış konusunda önemli geri dönüşler alabilirsiniz.

  • Carousel ve Stories olmak üzere 4 temel reklam modeli bulunan Instagram’da video, görsel ve birkaç görselin kaydırılarak görüntüleme yapılması mümkündür. Oscar Medya Ofisi olarak işletmenizin hedeflediği noktaya kısa sürede gelmesi için en doğru reklam stratejilerini oluşturuyoruz. Doğru zaman ile doğru hedef kitleyi bir araya getirerek sitenizin etkileşim oranını kısa sürede yukarı seviyeye taşıyoruz.

Merhaba, 

 

Oscar Medya Ofisi

İnstagram Reklam Partner

İnstagram Reklam Ofisi

"Uzman Kadro"

İnstagram ve Sosyal Medya 

< 7 Uzman >

< Sosyal Medya Personeli >

Hesap Doğrulama Uzmanı

< 2 Uzman >

Sizde Uzman Oscar Reklam Ajansımızla Bugün Tanışın. İnstagramda Bugün

 

  Reklam Verin! 

Seo Uzmanı  

Sosyal Medya Danışmanlık

Abone Ol! Avantajları Yakala!

© 2023 BY Oscar Medya Ofisi - Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Paylaşılamaz. Kopyalanamaz.