• Sosyal Medya Uzmanı

Google Ads Nedir?

"ADS eski adıyla adwords Google'ın arama sonuçlarında, youtube ve benzeri mecralarında, iş ortağı olan web sitelerinin belirli alanlarında kullanıcıların reklamlarını yayınlayabildikleri online pazarlama aracıdır.

Google Ads Nedir?

Google reklamları dünyada internet ortamında en fazla bütçe kullanılan reklam aracıdır. dünya geneli 1 Milyondan fazla kullanıcıya sahip Google Ads bu özelliğiyle en faydalı ve geri dönüşü en etkili reklam seçeneği olma özelliğini yıllardır elinde tutmaktadır.

Ads Reklam Vermek

Google ads reklamlarında 10 yıllık reklam tecrübesine sahip ve "Google Premium Partner" olan Social Studioss Reklam ajansı sizlere en iyi dönüşümü en uygun bütçeyle sağlıyor.

Google Ads Neden Reklam Vermeliyiz?

Google Ads ürününün faydalarını saymakla bitiremeyiz. İnternette öne çıkarmak istediğiniz ürününüzün gösterilmesi, kampanyalarınızı daha büyük kitlelere duyurmak, marka bilinirliği yaratmak, bölgesel reklam avantajlarıyla doğru sonuca düşük bütçeyle gitmek ve dönüşüm oranınızı yüksek tutmak gibi bir çok avantaj sağlayan Ads reklamlarını bugün Ücretsiz denemeye başlayabilirsiniz.


Google a Reklam Vermenin Maliyeti Ne Kadar?

Google Ads 'in en güzel yanlarından biriside . bu. Google reklamlarında ne kadar bütçe ayıracağınızı siz belirleyebiliyorsunuz. Google reklam bütçelerinde tamamen özgürsünüz. İstediğiniz kadar reklam bütçesi ayırarak reklam vermeye hemen başlayabilirsiniz.


Ads Reklamları Başvurusu

Ajansımıza buün başvurarak hemen reklamlarınızı verebilir ve Google Ads 'in avantajlarıyla bugün tanışabilirisiniz?


3 görüntüleme

Seo Uzmanı  

Sosyal Medya Danışmanlık

Abone Ol! Avantajları Yakala!

© 2023 BY Oscar Medya Ofisi - Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Paylaşılamaz. Kopyalanamaz.