• Sosyal Medya Uzmanı

Youtube Reklamları

Youtube Günümüzün En büyük Video Paylaşım Platformu olma ve aynı zamanda büyük bir kullanıcı ağına sahip olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Bu kadar kullanıcı deneyimi yaşanan bu platformda tabiiki de reklam vermekte aynı oranda avantaj sağlıyor.

Youtube reklam vermek

Herkesin İzlediği Bu Platformda Görünmeye Ne Dersiniz?


Youtube Reklam Vererek Bugün Kazanmaya Başlayın

YouTube reklamlarıyla, potansiyel müşterilerinize YouTube'da video izlerlerken veya arama yaparlarken ulaşın ve harekete geçmelerini sağlayın. Üstelik sadece reklamınıza ilgi gösterdiklerinde ödeme yapın.

Youtube Reklamı Nasıl Verilir

Social Studioss olarak sektördeki deneyimlerimiz ile sizlere youtube reklam vermek anlamında yardımcı oluyoruz. Sizlere reklam için ayırdığınız bütçeyi en doğru şekilde harcama imkanı sağlıyoruz ve başarıya giden yolda sizlere destek oluyoruz. Sizde Youtube Reklamları için bizlere bugün başvurabilir ve uzman deneyimli reklam kadromuz ile bugün youtube da reklam vermeye başlayabilirsiniz.


Marka Hesapları İçin Instagram Mavi Tik

Marka veya işletme instagram hesabınız varsa mavi tik sizin için çok önemli bir hal almaktadır. Prestijden de öncelikli olan benzer isimde hesaplara müşterilerinizin itimat göstermemesini sağlarsınız. Sizin profiliniz yerine aynı isimde açılmış fakat farklı bir profile müşterilerinizin yönelmesinin önüne geçebilirsiniz. Bu sayede bir çok riskten kurtulmuş olursunuz.0 görüntüleme

Seo Uzmanı  

Sosyal Medya Danışmanlık

Abone Ol! Avantajları Yakala!

© 2023 BY Oscar Medya Ofisi - Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Paylaşılamaz. Kopyalanamaz.