Google Premier Partner

Türkiye'de Sayılı Firmaya Verilen Sertifika,

"Google Premier Partner"

Google Premier Partner Farkı Nedir?

Halâ Google Reklamlarını etkili kullanamıyor musunuz?

Ya da Ürünlerinizi Markanızı ve Firmanızı yeterli sayıda kişiyle buluşturamıyormusunuz?

  • Google İş Ortağı Ajanslarının rozetine eklenen bu özellik ile işletmeler kendileri için en doğru reklam ajansını ve işleri için doğru iş ortağı ajansını daha kolay belirleyebilecektir. Google'ın kullanıcılarına yardımcı olmak için tasarlandığı bu rozetlerden Türkiye Google Partnerleri arasında 8 'ine de sahip olan az sayıdaki Google İş Ortağı ajanslarından birisi olan Oscar Medya Ofisi size en doğru hizmeti verebilmek adına gerekli tüm bilgi birikim ve donanıma sahiptir. 

İşinizi Büyütmenin En Doğru ve En Hızlı Yolu

Oscar Medya Ofisi ile Ads Reklam Vermeye Bugün Başlayın, Bugün Etkisini Görün!

  • Google reklamlarınız içi Oscar Medya Ofisi ile çalışmaya başladığınız zaman Oscar Medya'nın size sağladığı birçok kullanışlı hizmetten ücretsiz yararlanabilirsiniz. Uzman kadromuzdan size özel atayacağımız danışmanınız dahil tüm kadromuzdan sınırsız teknik destek alırsınız.

  • Bizimle çalışmaya yeni başladıysanız, ilk çalışmaya başlayan firmalara özel kampanyamız olan "Hediye Ek Bütçe" fırsatlarından faydalanabileceksiniz.  Bu ek bütçeler hem maliyet avantajı elde etmenizi sağlar, hemde risk almadan reklamlarına daha ödeme yapmanızı ve daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlamanız anlamına gelmektedir.

  • Uzman Google Liderlerimiz sayesinde yapacağımız hesap optimizasyonları ile reklam ayırdığınız bütçe çok daha verimli kullanılır, ve ciddi kazanımlar sağlarsınız. Örneğin %80'lere varan oranlarda reklam harcamalarınızı düşürebiliriz. Web tasarımınızı , web sitenizin hızını ve hesap yapınızı, seçeceğimiz ve sizin istediğiniz anahtar kelimelerinizi , görünen reklam metinlerinizi; Uzman Google Liderlerimiz ile google'ın kalite politikalarına ve isteklerine uyumlu hale getirir ve daha düşük bütçeye daha yüksek konum sağlayabilirizi. Sizde daha geniş kitlelere daha uygun maliyetlerle ulaşmak için bize hemen ulaşın. 

Merhaba, 

 

Oscar Medya Ofisi

Google Premier Partner

"Google Ads Professional"

Sertifikalı Uzman Kadro

Arama Ağı Reklamcılığı

< 11 Sertifikalı Kullanıcı >

Görüntülü Reklamcılık

< 8 Sertifikalı Kullanıcı >

Video Reklamcılığı

< 5 Sertifikalı Kullanıcı >

Alışveriş Reklamcılığı

< 5 Sertifikalı Kullanıcı >

Sizde Uzman Google Reklam Ajansımızla Bugün Tanışın. Bugün

 

Reklam Verin! 

Seo Uzmanı  

Sosyal Medya Danışmanlık

Abone Ol! Avantajları Yakala!

© 2023 BY Oscar Medya Ofisi - Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Paylaşılamaz. Kopyalanamaz.